Zygmunt Novák, absolwent Politechniki Krakowskiej i Europejskiej Akademii fotografii w Warszawie. Z aparatem przejechał m.in. Australię, Nową Zelandię, Azję Południowo – Wschodnią, Wyspy Zielonego Przylądka. Fotograf i szkoleniowiec - prowadzi warsztaty z fotografii podróżniczej, warsztaty fotografii krajobrazu, fotografii żywności. Właściciel IMAGEZ Studio fotograficzne. Współtwórca autorskich warsztatów "Przygoda z fotografią". Publikuje artykuły o tematyce fotograficznej. Zasiadał w jury kilku konkursów fotograficznych. Laureat wielu nagród i autor wystaw, jego prace znajdują się m.in. w prywatnych kolekcjach w USA, Australii i w Polsce.
Co robię? Fotografuję z pasji i z pasją. Bawię się fotografią. Uczę fotografii. Jest moją pracą.

Co lubię? Fotografować Pary, które są pełne radości i szczęścia. Ludzi, którzy lubią wychodzić poza utarte ścieżki. 

Jak pracuję? Dyskretnie. Planuję i dobrze przygotowuję się przed sesją. Już w trakcie, uważnie obserwuję i rejestruję. Chłonę emocje i staram się je zatrzymać - to właśnie daje mi wiele radości z fotografii ślubnej. 

Gdzie? To zależy od Was, Państwa Młodych. Lubię podróżować więc z przyjemnością pracuję dla Par nie tylko z Krakowa czy południa Polski. Miejsce sesji plenerowej jest ograniczone tylko Waszą wyobraźnią i budżetem.Using Format